ŞEHRİMİZ İMZAMIZ projesi kapsamında okulumuz öğrencileri ike Konya gezisi düzenledik. Konya'nın turistik, kültürel , doğal güzelikteki alanlarını ziyaret ettiğimiz gezimizde öğrencilerimize yaşadığı şehrin değerlerini tanıtmayı amaçladık. Bu kapsamda Kelebekler Vadisi, Konya Stadyumu, Mevlana ,Konya Panoroma Müzesi , Seksen Günde Devri Alem,Konya Millet Bahçesi'ni okul öğrencilerimiz ile ziyaret ettik.Keyifli gezimizde emeği geçen bütün öğretmenlerimize ve katılım sağlayan öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.